W ACTIV-NET kolejne zmiany. Witamy na pokładzie nowego dyrektora!

Co stoi za sukcesem firmy? Jedni mówią, że to zaangażowanie, inni – kreatywność i szczypta niekonwencjonalnego podejścia, znajdzie się także grupa, która bez wahania wskaże na szczęście. W rzeczywistości każdy z tych czynników odgrywa pewną istotną rolę. W ACTIV-NET nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że wszystkie te kwestie nie miałyby większego znaczenia, gdyby nie… zaufany zespół.

Przed państwem nowy dyrektor działu IT!

Jeżeli jest jakiś projekt, o którym mówi się, że nie da się go zrobić, to Sebastian z pewnością mu podoła. W poniedziałek nasz zespół IT zyskał nowego dyrektora, który swoją pracą jak nikt inny udowodnił, że o skutecznym zarządzaniu zespołem i realizacjami wie – jak przystało na „pana kierownika” – wszystko. To właśnie on odpowiedzialny jest w ACTIV-NET za to, aby projekty wychodzące z działu IT spełniały wszystkie oczekiwania Klientów. I jak dotąd, jest w tym zabójczo skuteczny!
Sebastianowi życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej i samych udanych projektów w szeregach ACTIV-NET, a wszystkim innym więcej takich właśnie szefów!

Pomysłowość, doświadczenie oraz zespół ekspertów, dla których nie ma zadań niemożliwych – oto sekret sukcesu ACTIV-NET. Przyjdź do nas i przekonaj się, że zgrany zespół zawsze równa się zgrane projekty!

 

 

Najnowsze wpisy

Wezwanie do działania, czyli Call To Action. Jak wykorzystać jego potencjał?

Jeden klawisz, który potrafi ...

Czytaj więcej
Strony internetowe 2019. Top 3 trendy w projektowaniu stron www

Nie ma takiej sfery w naszym ...

Czytaj więcej