W ACTIV-NET kolejne zmiany. Witamy na pokładzie nowego dyrektora!

Co stoi za sukcesem firmy? Jedni mówią, że to zaangażowanie, inni – kreatywność i szczypta niekonwencjonalnego podejścia, znajdzie się także grupa, która bez wahania wskaże na szczęście. W rzeczywistości każdy z tych czynników odgrywa pewną istotną rolę. W ACTIV-NET nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że wszystkie te kwestie nie miałyby większego znaczenia, gdyby nie… zaufany zespół.

Przed państwem nowy dyrektor działu IT!

Jeżeli jest jakiś projekt, o którym mówi się, że nie da się go zrobić, to Sebastian z pewnością mu podoła. W poniedziałek nasz zespół IT zyskał nowego dyrektora, który swoją pracą jak nikt inny udowodnił, że o skutecznym zarządzaniu zespołem i realizacjami wie – jak przystało na „pana kierownika” – wszystko. To właśnie on odpowiedzialny jest w ACTIV-NET za to, aby projekty wychodzące z działu IT spełniały wszystkie oczekiwania Klientów. I jak dotąd, jest w tym zabójczo skuteczny!
Sebastianowi życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej i samych udanych projektów w szeregach ACTIV-NET, a wszystkim innym więcej takich właśnie szefów!

Pomysłowość, doświadczenie oraz zespół ekspertów, dla których nie ma zadań niemożliwych – oto sekret sukcesu ACTIV-NET. Przyjdź do nas i przekonaj się, że zgrany zespół zawsze równa się zgrane projekty!

 

 

Najnowsze wpisy

Jak stworzyć skuteczny mailing?
Jak budować markę osobistą na TikToku?
Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy
E-mail marketing – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu!

Skontaktuj się z nami już teraz

zadzwoń