Tanie strony Tychy. Jak wybrać dobrego wykonawcę strony internetowej?

Strona internetowa to we współczesnych czasach absolutna podstawa. Sprzedaje, zachęca i informuje – a to i tak tylko cześć z jej funkcji. Otwierasz swój biznes, a może działasz już kilka lat w branży i potrzebujesz mocnego zaznaczenia swojej pozycji w Internecie? Świetnie się składa. Tanie strony Tychy podpowiedzą Ci dzisiaj, jak wybrać dobrego wykonawcę witryn www i cieszyć się sukcesem!

1. Portfolio to podstawa? Tanie strony Tychy wyjaśniają

Zajrzyj do portfolio, przejrzy ofertę i dokładnie przestudiuj zrealizowane przez agencję projekty. To w dużej mierze właśnie wykonane przez firmę witryny www, sklepy czy aplikacje są najlepszą rekomendacją wykonawcy – stąd warto tym studiom poświęcić sporo uwagi. Czemu się jeszcze przyjrzeć ? Twoją uwagę powinien zwrócić nie tylko projekt graficzny, ale i detale, takie jak: funkcjonalności, animacje czy niewielkie grafiki, sprawdź także podstrony oraz to, jak działają.

2. Zwróć uwagę na obsługę

Wbrew pozorom, jakość kontaktu z klientem odgrywa bardzo duże znaczenie. Przykład? Raczej nie kupujemy w sklepach, gdzie obsługa jest dla nas niemiła lub wykazuje się rażącą niekompetencją – i takie same zasady dotyczą wykonawców stron. Musimy wziąć także pod uwagę, że witryna www nie jest gotowym produktem a procesem, którego wykonanie może rozciągnąć się w czasie. Przez ten okres często pozostajemy więc w kontakcie z wykonawcami i jeśli stosunki są napięte lub, co gorsze, nasze wizje się rozmijają – to zamiast sukcesu spotkamy się z porażką. A to przecież zupełnie nie jest naszym celem!

3. Czas realizacji ma znaczenie

Zbyt krótki termin oddania projektu może oznaczać niską jakość wykonania, z kolei miesiące czekania – granie na czas i przeładowanie pracą. Co więc zrobić? Jeśli szukasz wykonawcy tanich stron (Tychy, Katowice, okolice Śląska), to zanim podejmiesz ostateczną decyzję, dokładnie przedyskutuj wszystkie aspekty z wykonawcą, w tym także czas wykonania.

4. Koszty wykonania okiem tanie strony Tychy

Każdy z nas chciałby świetnej jakości w niskiej cenie. I choć nie zawsze takie połączenie jest możliwe, to czasem wystarczy po prostu poszukać, aby znaleźć agencję, która z jednej strony będzie rzetelna, a z drugiej zaproponuje uczciwą kwotę. Czego się jednak wystrzegać? Tu odpowiedź jest prosta – skrajności. Zarówno za niska, jak i za wysoka cena powinny wzbudzić nasze podejrzenia, podobnie jak wszystkie agencje, które nie chcą przedyskutować podstaw zaproponowanej przez nich kwoty. Oto, o czym musimy pamiętać, mówiąc o kosztach strony:

  • Wraz z rozbudowaniem witryny jej cena wzrasta;
  • Tanie strony (Tychy, Katowice, Śląsk) nie muszą wyróżniać się złą jakością;
  • Strona to Twoja wizytówka – szukaj więc profesjonalnych wykonawców, ale nie przepłacaj za ich usługi.

Najnowsze wpisy

Wezwanie do działania, czyli Call To Action. Jak wykorzystać jego potencjał?

Jeden klawisz, który potrafi ...

Czytaj więcej
Strony internetowe 2019. Top 3 trendy w projektowaniu stron www

Nie ma takiej sfery w naszym ...

Czytaj więcej