Szkolenia dla firm

Rozwijaj się z nami.

Niezależnie od tego, jak duże są kompetencje Twojego zespołu, zawsze warto je rozwijać. Dzięki temu Twoi pracownicy łatwiej poradzą sobie ze skomplikowanymi sytuacjami biznesowymi, podczas gdy konkurencja zmuszona będzie uczyć się na własnych błędach.

Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte na terenie całej Polski i za granicą. Jeśli trzeba – możemy dopasować miejsce do potrzeb uczestników, na życzenie możemy dojechać także do Twojej siedziby. Co równie ważne, jesteśmy elastycznie również w kwestii dat i godzin.

Szkolenia biznesowe skrojone do potrzeb

Dbamy, aby nasze szkolenia przynosiły realne korzyści. Niezależnie od tego, czy szkolenie dotyczy metod promocji w internecie, negocjacji, ochrony danych osobowych (włącznie ze zmianami związanymi z RODO), czy dowolnej innej tematyki, dbamy o to, by dostosować je zgłoszonych potrzeb i specyfiki konkretnej firmy. Uwzględniamy wielkość firmy, lokalny rynek, branżę.

Co istotne, każdorazowo przygotowujemy zestaw ćwiczeń i omawiamy konkretne case study. Krótko mówiąc: stawiamy na praktykę!

Aktywne szkolenie

Nie ograniczamy się do suchego przekazu informacji. Dążymy do interakcji, dzięki której łatwiej przyswaja się wiedzę. Przy okazji wymiana myśli pomaga opracować zupełnie nowe pomysły, które tylko czekają na wdrożenie w Twojej strategii biznesowej.

Optymalizacja kosztów

W zależności od potrzeb możesz korzystać ze szkolenia otwartego, w ramach którego płacisz od uczestnika lub zamkniętego, przy którym możliwe są opłaty od dnia szkolenia – co pozwala zyskać oszczędności już 4 uczestnikach!

Dofinansowanie na szkolenia biznesowe dla firm

Wiemy, że zależy Ci na ograniczeniu kosztów. Właśnie dlatego pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na szkolenia.

Poznaj możliwości Google Street View

Sprawdź ofertę ACTIV-FOTO

Sprawdź