Strony internetowe

To jest nasza specjalizacja.

Dobrze zaprojektowana strona internetowa potrafi pomnożyć Twoje zyski. Zła – sprawi, że potencjalni klienci uciekną do konkurencji. Średni projekt to jednak za mało, by osiągnąć sukces. Już w pierwszych sekundach internauci oceniają wiarygodność strony, a w razie wątpliwości zazwyczaj ją zamykają. Jeśli zostaną – musisz mieć pewność, że wszystko na stronie będzie działać niezawodnie – tak, aby Twój Klient łatwo znalazł to, czego oczekuje.

Strony, do których klienci wracają

Projektowanie stron internetowych wydaje się proste. W rzeczywistości, by pozostać w pamięci potencjalnego klienta, nie wystarczy prosty szablon graficzny.  Grafika musi być spójna i pasować do charakteru Twojej firmy. Strona powinna uwzględniać miejsce na treści, które pozwolą przedstawić zalety Twojej oferty i będą współgrały z algorytmami Google. Całość natomiast musi być przejrzysta i wygodna w obsłudze – tak, by łatwo było dokonać zamówienia.

Projektowanie stron internetowych zgodne z trendami

Nie trzymamy się jednego schematu. Śledzimy trendy technologiczne i webdesignerskie, dostosowując nasze kreacje do obecnych wymagań.

Strony mobilne (RWD)

Odwiedziny generowane z urządzeń mobilnych to już ponad połowa ruchu internetowego na świecie. Wiele osób przegląda internet na telefonie, gdy tylko przez chwilę się nudzi. Strony mobilne (a więc responsywne, określane jako zgodne z RWD) są też lepiej oceniane przez Google, co bez wątpienia docenisz, gdy zdecydujesz się na pozycjonowanie.

Strony internetowe przyjazne dla SEO

Projektowanie stron www przeprowadzamy zgodnie z zasadami SEO. Tak, aby ich optymalizacja pod kątem widoczności w Google była łatwa w wykonaniu.

Projektowanie sklepów internetowych

Oprócz standardowych stron www projektujemy także sklepy internetowe. Lekkie, estetyczne, przejrzyste i przyjazne dla klientów. Takie, w których łatwo odnaleźć produkty i dokonać zamówienia. Tworzymy projekty graficzne, które można wdrożyć w różnych platformach sklepowych. Nawet jeśli korzystasz z niszowego oprogramowania, napisz do nas – z pewnością pomożemy Ci w odświeżeniu wyglądu strony!

Projektowanie stron internetowych w wykonaniu ACTIV-NET to:

  • Przejrzysty i profesjonalny projekt graficzny.
  • Tworzenie stron www przyjaznych dla użytkownika i dla wyszukiwarki Google.
  • Dopilnowanie, by strony mobilne (RWD) poprawnie się wyświetlały na każdym urządzeniu.
  • Unikalny projekt, który odróżni Cię od konkurencji.

Zobacz wybrane realizacje

Ty, Twój biznes i jego sukces – to nasza najlepsza rekomendacja.

Poznaj możliwości Google Street View

Sprawdź ofertę ACTIV-FOTO

Sprawdź