Street View Śląsk. 3 korzyści dla Twojej firmy, które gwarantuje wirtualny spacer

Pomimo wiosennej aury na Twojej stronie nadal panuje zimowy zastój? Cóż, można tłumaczyć to na wiele sposób, łącznie z tym, że większość Klientów, zamiast w sieci, woli siedzieć w ogrodach i parkach, łapiąc pierwsze, słoneczne promienie. W ACTIV-NET zamiast gdybania stawiamy jednak na fakty. A te nie pozostawiają wątpliwości- Google Street View Trusted to jedna z najlepszych form promocji dla Twojej firmy. Oto 3 profity płynące z wirtualnych spacerów w formacie 360, wobec których nie sposób przejść obojętnie!

1. Zyskasz lepszą wiarygodność

Wyobraź sobie, że jesteś głody. Tak się akurat składa, że słyszałeś o interesującej knajpie w Twojej okolicy, więc wpadasz na pomysł, aby się tam wybrać. Zanim jednak to robisz, wpisujesz nazwę lokalu w wyszukiwarkę Google, a tam… kompletna pustka. Trochę niepokojące, prawda?

A teraz odwróćmy sytuację. Wpisujesz nazwę lokalu i, po prawej stronie od wyników, trafiasz na interaktywną wycieczkę, podczas której zaglądasz w każdy zakamarek i poznajesz klimat miejsca. Szanse, że odwiedzisz właśnie taką restaurację, są często o wiele większe, niż w przypadku lokalu bez opcji wirtualnego spaceru!

Wirtualny spacer to gwarancja, że firma zostanie wyróżniona w wynikach wyszukiwarki Google oraz mapach, co przekłada się bezpośrednio na pozycję firmy w Internecie. Co więcej, zdjęcia panoramiczne Twojej firmy pojawiają się nie tylko w wynikach wyszukiwania Google, Mapach Google czy w Google+ Lokalnie. Wirtualny spacer możesz także udostępnić na swojej stronie czy kanałach Social Media.

2. Wyróżnisz się na tle konkurencji

A skoro już jesteśmy przy przykładzie gastronomicznym… Oceniając swoją wizytę w restauracji, pod uwagę bierzemy nie tylko fakt, że jedzenie jest pyszne, ale i to, jak się prezentuje na talerzu. Tak samo jest ze stroną internetową – nawet najlepsza restauracja zniknie na tle konkurencji, jeśli nie zadba o zoptymalizowaną, wyróżniającą się stronę.

Zamieszczenie na witrynie wirtualnego spaceru Google Street View Trusted to wisienka na torcie Twoich działań w sieci. Co więcej, wirtualny spacer nie wymaga od Ciebie specjalnych nakładów pracy. Wystarczy, że wynajmiesz rekomendowanego fotografa – to właśnie on zajmuje się wykonaniem profesjonalnej, wysokiej jakości sesji fotograficznej, którą następnie umieszcza się wyszukiwarce Google.

Aby jednak tort był zjadliwy, to wykonawca musi być wykwalifikowanym cukiernikiem. Nie inaczej jest w przypadku Google Street View – tylko specjalista w danym zakresie zagwarantuje nam pożądany efekt. Rozwiązanie? Wybierajmy wyłącznie te agencje, które posiadają certyfikat Rekomendowanej Agencji Fotograficznej Google dla Projektu Street View Trusted.

3. Stań się osiągalny dla klientów z całego świata

Google Street View pozwala Klientom obejrzeć Twoją firmę „od środka” zarówno na komputerach, jak i smartfonach i tabletach. Co więcej, to narzędzie niesienie ze sobą zyski zarówno w wymiarze lokalnym, jak i globalnym. Przykład? Zagubiony turysta, który trafia do Ciebie po tym, jak szukając miejsca na obiad zauważył Twój wirtualny spacer, widoczny w wynikach wyszukiwania Google, Google Maps oraz w obrębie wizytówek Google Moja Firma. To forma promocji, jakiej nie zagwarantuje Ci żadne inne narzędzie!

W ACTIV-NET, jako rekomendowani fotografowie Google Street View. spacerowaliśmy po wielu obiektach w całej Polsce. Street View Tychy, Śląsk i cały kraj – to zrobimy dla Ciebie już teraz. Zobacz nasze ostatnie realizacje: wirtualny spacer po Auto Partner Częstochowa, McDonald’s Gliwice czy Aquapark Wrocław.

Najnowsze wpisy

Blog firmowy okiem ACTIV-NET strony Tychy. Dlaczego powinieneś go prowadzić?

Dla jednych to uciążliwych ...

Czytaj więcej
Wezwanie do działania, czyli Call To Action. Jak wykorzystać jego potencjał?

Jeden klawisz, który potrafi ...

Czytaj więcej