Street View Śląsk. 3 korzyści dla Twojej firmy, które gwarantuje wirtualny spacer

Pomimo wiosennej aury na Twojej stronie nadal panuje zimowy zastój? Cóż, można tłumaczyć to na wiele sposób, łącznie z tym, że większość Klientów, zamiast w sieci, woli siedzieć w ogrodach i parkach, łapiąc pierwsze, słoneczne promienie. W ACTIV-NET zamiast gdybania stawiamy jednak na fakty. A te nie pozostawiają wątpliwości- Google Street View Trusted to jedna z najlepszych form promocji dla Twojej firmy. Oto 3 profity płynące z wirtualnych spacerów w formacie 360, wobec których nie sposób przejść obojętnie!

1. Zyskasz lepszą wiarygodność

Wyobraź sobie, że jesteś głody. Tak się akurat składa, że słyszałeś o interesującej knajpie w Twojej okolicy, więc wpadasz na pomysł, aby się tam wybrać. Zanim jednak to robisz, wpisujesz nazwę lokalu w wyszukiwarkę Google, a tam… kompletna pustka. Trochę niepokojące, prawda?

A teraz odwróćmy sytuację. Wpisujesz nazwę lokalu i, po prawej stronie od wyników, trafiasz na interaktywną wycieczkę, podczas której zaglądasz w każdy zakamarek i poznajesz klimat miejsca. Szanse, że odwiedzisz właśnie taką restaurację, są często o wiele większe, niż w przypadku lokalu bez opcji wirtualnego spaceru!

Wirtualny spacer to gwarancja, że firma zostanie wyróżniona w wynikach wyszukiwarki Google oraz mapach, co przekłada się bezpośrednio na pozycję firmy w Internecie. Co więcej, zdjęcia panoramiczne Twojej firmy pojawiają się nie tylko w wynikach wyszukiwania Google, Mapach Google czy w Google+ Lokalnie. Wirtualny spacer możesz także udostępnić na swojej stronie czy kanałach Social Media.

2. Wyróżnisz się na tle konkurencji

A skoro już jesteśmy przy przykładzie gastronomicznym… Oceniając swoją wizytę w restauracji, pod uwagę bierzemy nie tylko fakt, że jedzenie jest pyszne, ale i to, jak się prezentuje na talerzu. Tak samo jest ze stroną internetową – nawet najlepsza restauracja zniknie na tle konkurencji, jeśli nie zadba o zoptymalizowaną, wyróżniającą się stronę.

Zamieszczenie na witrynie wirtualnego spaceru Google Street View Trusted to wisienka na torcie Twoich działań w sieci. Co więcej, wirtualny spacer nie wymaga od Ciebie specjalnych nakładów pracy. Wystarczy, że wynajmiesz rekomendowanego fotografa – to właśnie on zajmuje się wykonaniem profesjonalnej, wysokiej jakości sesji fotograficznej, którą następnie umieszcza się wyszukiwarce Google.

Aby jednak tort był zjadliwy, to wykonawca musi być wykwalifikowanym cukiernikiem. Nie inaczej jest w przypadku Google Street View – tylko specjalista w danym zakresie zagwarantuje nam pożądany efekt. Rozwiązanie? Wybierajmy wyłącznie te agencje, które posiadają certyfikat Rekomendowanej Agencji Fotograficznej Google dla Projektu Street View Trusted.

3. Stań się osiągalny dla klientów z całego świata

Google Street View pozwala Klientom obejrzeć Twoją firmę „od środka” zarówno na komputerach, jak i smartfonach i tabletach. Co więcej, to narzędzie niesienie ze sobą zyski zarówno w wymiarze lokalnym, jak i globalnym. Przykład? Zagubiony turysta, który trafia do Ciebie po tym, jak szukając miejsca na obiad zauważył Twój wirtualny spacer, widoczny w wynikach wyszukiwania Google, Google Maps oraz w obrębie wizytówek Google Moja Firma. To forma promocji, jakiej nie zagwarantuje Ci żadne inne narzędzie!

W ACTIV-NET, jako rekomendowani fotografowie Google Street View. spacerowaliśmy po wielu obiektach w całej Polsce. Street View Tychy, Śląsk i cały kraj – to zrobimy dla Ciebie już teraz. Zobacz nasze ostatnie realizacje: wirtualny spacer po Auto Partner Częstochowa, McDonald’s Gliwice czy Aquapark Wrocław.

Najnowsze wpisy

Jak stworzyć skuteczny mailing?
Jak budować markę osobistą na TikToku?
Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy
E-mail marketing – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu!

Skontaktuj się z nami już teraz

zadzwoń