Reklama na autobusach? Jak najbardziej!

Wyobraź sobie, że Twoja reklama jest mobilna, dzięki czemu trafia do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Do tego wszystkiego działa przez okrągłą dobę, siedem dni w tygodniu, i dociera do Ciebie nawet gdy… stoisz w korku. Niemożliwe? Nie do końca! Takie możliwości gwarantuje reklama na autobusach, po którą sięga coraz więcej firm. Sprawdź, jakie są jej największe plusy!

Reklama na autobusach? 3X TAK

W obecnych czasach reklama czyha na nas na każdym kroku. Wystarczy, że tylko przekroczymy próg domu lub włączymy przeglądarkę i już – zewsząd zaczynają spływać do nas kolejne przekazy. Tak wielkie nagromadzenie reklamy sprawia, że stajemy się odporniejsi i obecnie potrzeba naprawdę ciekawego pomysłu – albo dużego formatu – żeby przyciągnąć nasz wzrok. Jak więc dotrzeć z reklamą do dużej grupy klientów i do tego mieć gwarancję, że reklama będzie zauważona? Tu odpowiedź jest jedna – i jest nią reklama autobusowa. Oto jej najmocniejsze strony:

  • Reklama na autobusach oferuje dużą powierzchnię reklamową. Tak duże gabaryty to spore pole do kreatywnego popisu. Jeśli więc zależy Ci na reklamie, która na pewno przyciągnie wzrok, to opcja autobusowa zdecydowanie jest czymś dla Ciebie.
  • Reklama na autobusach gwarantuje duży zasięg. Komunikacja miejska porusza się wieloma zróżnicowanymi trasami, mijając po drodze centra miast, osiedla czy tereny przemysłowe. Do tego wszystkiego reklama dociera także do kierowców i pieszych. Efekt? Przekaz trafia do bardzo zróżnicowanej grupy – co nie zawsze jest możliwe w przypadku standardowej reklamy.
  • Reklama na autobusach jest ekonomiczna. W porównaniu do tradycyjnych form reklamy, ta umieszczona na autobusach gwarantuje niski koszt dotarcia do odbiorców.

Reklama autobusowa w ACTIV-NET

Ok, zdecydowałeś się na reklamę na autobusie… ale co dalej? Zaprojektowanie takiego formatu, a do tego samodzielne znalezienie odpowiedniego przewoźnika to spore wyzwanie, dlatego w tej kwestii lepiej zaufać doświadczonemu wykonawcy. Pomoże nam on dobrać rodzaj reklamy, zaprojektuje cały przekaz – tak, aby intrygował i ciekawił- oraz zadba o oklejenie autobusu. Na Śląsku formą reklamy autobusowej od kilku lat zajmuje się ACTIV-NET. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak prosto i z pomysłem trafić do swoich odbiorców – nawet tych, którzy stoją w korku!

Najnowsze wpisy

Jak stworzyć skuteczny mailing?
Jak budować markę osobistą na TikToku?
Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy
E-mail marketing – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu!

Skontaktuj się z nami już teraz

zadzwoń