Praca zdalna w ACTIV-NET. Jak sobie z tym radzimy?

W ostatnich czasach można odnieść wrażenie, że cały świat się zatrzymał. To prawda jednak tylko w połowie – w przypadku większości firm praca wre, a działalność, z uwagi na dobro pracowników i klientów, prowadzona jest zdalnie. Jak w tej sytuacji radzi sobie ACTIV-NET? Sprawdźmy to!

Pracując z domu

Konferencje, spotkania, omawianie projektów jeden na jeden, jak i w większych grupach – oto aktywności, które przeplatały nasz codzienny dzień pracy w biurze. Kiedy jednak zaskoczyła nas obecna sytuacja, wiedzieliśmy, że damy sobie radę. Jak to możliwe? Jak się okazało, w przypadku ACTIV-NET praca zdalna zmieniła tylko tyle, że wszystkie działania przenieśliśmy do sieci, wykorzystując do tego program do spotkań online ZOOM. Rozmowy i dyskusje pomiędzy sobą toczymy teraz za pomocą Slacka, czyli przyjaznego i łatwego w obsłudze komunikatora, bardzo często używanego w firmach.

Spotkania z klientami? Tak- ale online

Chcesz porozmawiać o stronie internetowej, sklepie, Street View, sesji produktowej? Spokojnie, cały nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji! Spotkania z naszymi klientami odbywają się teraz telefonicznie lub za pomocą internetowych konferencji, dzięki czemu możemy zrealizować zarówno zebrania jeden na jeden, jak i te z całym zespołem. Jeśli więc zastanawiasz się nad wprowadzeniem zmian np. na swojej stronie internetowej, ale hamuje Cię organizacyjny aspekt, bez obaw – zorganizujmy spotkanie online, na którym wszystko uzgodnimy.

Nowa sytuacja, nowa oferta

Obecny czas to wielkie wyzwanie dla każdego z nas. W tym trudnym okresie postanowiliśmy wspierać zwłaszcza przedsiębiorców, którzy ze względu na ograniczenia i obostrzenia mają mniejsze możliwości sprzedaży, rozwoju i docierania do nowych klientów. Specjalnie na ten ciężki czas delikatnie zmodyfikowaliśmy naszą ofertę i wprowadziliśmy nowe ceny na strony czy sklepy internetowe. Wzbogaciliśmy też niektóre usługi w opcję zdalną, m.in. fotografię produktową – w przypadku której produkty klienta odbiera i przywozi do naszego studia kurier.

Najnowsze wpisy

Jak stworzyć skuteczny mailing?
Jak budować markę osobistą na TikToku?
Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy
E-mail marketing – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu!

Skontaktuj się z nami już teraz

zadzwoń