Potęga pytań. O tym, jak ACTIV-NET zmienia swoje myślenie

Zastanawiałeś się kiedyś nad pytaniami, które codziennie sobie zadajesz? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi nie, uspokajamy – do pewnego czasu my również się nad tym nie pochylaliśmy. Jakiś czas temu jednak w ręce zespołu ACTIV-NET wpadła książka „Myślenie pytaniami. Zmień swoje pytania a zmienisz siebie”, która zainspirowała nas do małego, firmowego eksperymentu. Co z tego wszystkiego wynikło? Odpowiedź znajdziecie tuż poniżej!

Książka, która pyta

Niepozorna, czerwona okładka, a pod nią – całkowita rewolucja w dotychczasowym sposobie myślenia. „Myślenie pytaniami. Zmień swoje pytania a zmienisz siebie” autorstwa Marilee Adams to książka, która w swoim założeniu ma zainspirować nas do zmiany dotychczasowego, nieraz ograniczającego sposobu postrzegania świata. Idee zawarte w książce można stosować i w życiu osobistym, i na biznesowym gruncie. W ACTIV-NET postanowiliśmy przetestować tę drugą opcję.

Pora na eksperymenty!

Każdy, kto choć raz zetknął się z zespołem ACTIV-NET, wie, że jesteśmy otwarci na wszelkie nowości i pełni kreatywnych pomysłów. Kiedy więc tylko pojawiła się propozycja, aby wiedzę zawartą w „Myślenie pytaniami. Zmień swoje pytania a zmienisz siebie” zacząć stosować w praktyce, zespół nie czekał długo i postanowił rozpocząć pewien eksperyment. Na czym dokładnie miał on polegać? Nasi pracownicy dostali własne egzemplarze książek, w których mogą notować, pisać, a także zaznaczać wszelkie inspirujące myśli. Po lekturze, każdy z pracowników ma za zadanie spróbować przełożyć idee zawarte w książce na pracę w firmie. O tym, czy eksperyment się powiódł i co z niego wniknęło, poinformujemy już niebawem!

Najnowsze wpisy

Jak stworzyć skuteczny mailing?
Jak budować markę osobistą na TikToku?
Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy
E-mail marketing – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu!

Skontaktuj się z nami już teraz

zadzwoń