System dynamicznych kodów QR

Stworzony specjalnie dla klienta.

Kody QR znane są od dawna. Dzięki nim Twoi klienci mogą w prosty i wygodny sposób wejść na wskazaną przez Ciebie stronę bez potrzeby przepisywania adresu WWW. Co jednak, jeżeli wskazany adres z dowolnego powodu przestanie być aktualny? Przyczyn może być wiele: promocja straci ważność, adres podstrony ulegnie zmianie w wyniku zmian w witrynie, zmiana strategii wymusi promocję innej usługi. Czy trzeba zmieniać wtedy wszystkie istniejące materiały? Niekoniecznie!

ACTIV-System QR – marketing mobilny w praktyce

Korzystając z naszego systemu zarządzania kodami QR, możesz zmieniać adresy stron docelowych – i to w dowolnym momencie. Nie ma znaczenia, czy nowy adres jest nadal w tej samej domenie, czy może przełączasz kod z własnej strony np. na profil FB lub lokalizację w Google Maps. W ten sposób zyskujesz pełną kontrolę nad swoimi kodami QR.

Dedykowane systemy zarządzania kodami QR

System działa w oparciu o serwer pośredniczący i panel, którym można w prosty sposób nim zarządzać danymi. Możliwości, jakie zyskujesz, to między innymi łatwa kontrola nad tysiącami kodów, czy szybkiego generowanie hurtowej ich liczby.

Poznaj możliwości Google Street View

Sprawdź ofertę ACTIV-FOTO

Sprawdź