Google Street View Trusted

Jesteśmy rekomendowanymi fotografami.

Zdjęcia panoramiczne i interaktywne wycieczki po firmie to jeden z najbardziej efektywnych i efektownych sposobów na zainteresowanie klientów oraz kontrahentów Twoją firmą. Korzystając z technologii 360 stopni nie tylko zaskoczysz ich, ale też pozwolisz poczuć klimat, jaki panuje w Twojej siedzibie lub sklepie.

Co istotne, z prezentacji Google Street View Trusted można korzystać nie tylko na stronie WWW. Można ją umieścić także na profilu Facebookowym. Co więcej, jest ona widoczna również w wynikach wyszukiwania Google oraz Google Maps i w obrębie wizytówek Google Moja Firma. Rzecz jasna z wirtualnego spaceru można korzystać nie tylko na komputerze – zostały one w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych, jak smartfony i tablety.

Warto zauważyć, że odnośnik do wirtualnych spacerów Street View Trusted można umieszczać również na drukowanych ulotkach, chociażby w formie kodu QR.

Gdy w roku 2013 Google zaczęło przyznawać certyfikaty Street View Trusted, byliśmy jedną z pierwszych polskich agencji, które znalazły się na liście rekomendowanych firm zajmujących się tworzeniem zdjęć w formacie 360° – co samo w sobie świadczy o profesjonalizmie, z jakim wykonujemy zdjęcia.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź ofertę na stronie naszej drugiej marki, ACTIV-FOTO.

Zobacz wybrane realizacje

Ty, Twój biznes i jego sukces – to nasza najlepsza rekomendacja.

Poznaj możliwości Google Street View

Sprawdź ofertę ACTIV-FOTO

Sprawdź