ACTIV-NET

ACTIV-SYSTEM ​​QR

qr-systemSystem zarządzania kodami QR

Kody qr są znane od dawna, i dopiero teraz gdy smartfony są praktycznie wszech obecne możemy sie pokusić do wykorzystania systemu do nowych zadań.

Najpopularniejszym wykorzystaniem są kody które prowadzą do strony internetowej lub do lokalizacji np. map Google.  Oczywiście wygenerowany kod jest wykorzystany tylko do „kierowania” tam gdzie został wygenerowany.

Dla naszych klientów stworzyliśmy narzędzie które pozwala firmą które wykorzystują nasz QR np do reklamy na samochodzie, ale nowością jest to że kod codziennie może kierować do innej strony internetowej, np FB czy YouTuba, i po mimo że jest raz wydrukowany może mieć w razie potrzeby nowe zastosowanie.

 

ACTIV-SYSTEM QR – dla e-marketingu

Dzięki linkom, czy kodom aktywnym mamy większe możliwości zarządzania i analizy efektów kampanii reklamowej z użyciem kodów QR. Możesz także zmienić adres docelowy, do którego prowadzi kod!

Linki dynamiczne jak ich nazwa wskazuje posiadają coś zmiennego. Parametrem tym jest docelowy adres URL strony www. W odróżnieniu od standardowych linków, nie prowadzą one do docelowego adres URL strony lecz do serwisu pośredniczącego, a ten dopiero po odczytaniu prawidłowego, docelowego adresu URL przekierowuje tam użytkownika.

Dzięki temu, publikując link w formie kodu QR np. na plakacie czy czasopiśmie, mamy możliwość korekcji czy całkowitej zmiany docelowego adres URL strony, do której ma prowadzić.

Dedykowane SYSTEMY

Dla firm produkcyjnych, lub handlowych sieciowych, możemy zaproponować dedykowany system, który nie tylko będzie miał brandowanie  zamawiającego, ale także możliwości które są dokładanie na indywidualne zamówienie.

Może to być:

  • Obsługa do kilku tysięcy kodów
  • Zarządzanie użytkownikami o zróżnicowanych uprawnieniach
  • Systemy raportowania
  • Generowanie wiele kodów 1 kliknięciem
  • Zamienny wynik kodu na  konto wpłaty lub telefonu
  • Systemy wystawiennicze (rollupy, ścianki, banery) do promocji sklepów internetowych