ACTIV-NET na łamach „Why Story”

Nad czym obecnie pracujemy, jakie mamy plany na przyszłość i czemu mówimy o sobie „całe życie z wariatami”? Te i inne ciekawostki z życia firmy zdradzamy w najnowszym numerze magazynu „Why Story”, poświęconemu kreatywnej przedsiębiorczości oraz rozwojowi osobistemu i zawodowemu.

ACTIV- NET w „Why Story”

2019 rok obfitował u nas w nowe przygody oraz zawodowe wyzwania. Kolejne projekty, obecność w prasie, udział w licznych targach i konferencjach – tym zajmowaliśmy się przez minione miesiące. Nie zwolniliśmy nawet pod koniec roku, czego najlepszym dowodem jest wywiad z prezesem ACTIV-NET Arturem Hofmanem, opublikowany na łamach „Why Story”. Czego dotyczy ta najnowsza publikacja?

W wywiadzie zdradzamy, jak wygląda nasza codzienność: nad czym pracujemy oraz jakim kryterium kierujemy się przy realizacji projektów. Opowiadamy także o usługach, które świadczymy partnerom z całej Polski oraz z zagranicy – projekty pod szyldem ACTIV-NET rozwijane są bowiem m.in. na Malce, w Estonii, Czechach, Słowacji, a także na Ukrainie.

Plany na 2020

Nowy rok, nowe wyzwania? Jak najbardziej! Na razie nie zdradzamy jeszcze szczegółów, ale jednego możecie być pewni – będzie się działo. Śledźcie naszą stronę i fanpage, aby być na bieżąco z nowymi wyzwaniami w ACTIV-NET!

Najnowsze wpisy

Jak stworzyć skuteczny mailing?
Jak budować markę osobistą na TikToku?
Majówka 2022 – sprawdź kiedy pracujemy
E-mail marketing – czym jest i dlaczego warto z niego korzystać?

Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu!

Skontaktuj się z nami już teraz

zadzwoń