ACTIV– NET bogatszy o kolejnego szefa. Poznajcie Ewelinę!

Zawsze gotowa do działania, kreatywna i pełna pomysłów. O kim mowa? Nasz zespół w ostatnim czasie powiększył się o kolejnego szefa, tym razem z zakresu działu ACTIV-FOTO. Oto Ewelina – nowa dyrektor działu FOTO i dobry duch firmy.

„Głowa” działu FOTO

Powiedzieć, że praca ją lubi – a ona ją – to mało. Ewelina to jeden z najbardziej zaprawionych w bojach członków załogi ACTIV – NET, która w trakcie swojej pracy podołała już nie jednej realizacji. Nic zatem dziwnego, że kiedy przyszła pora na podarowanie prężnie działającemu działowi FOTO przysłowiowej głowy, wybór był jednogłośny.
Za co odpowiedzialna jest Ewelina? To właśnie ona sprawuje pieczę nad działem ACTIV-FOTO, odpowiedzialnym za realizację zdjęć panoramicznych i interaktywnych wycieczek po firmie. Technologia Google Street View nie ma przed Eweliną tajemnic, która pod skrzydłami ACTIV-NET z powodzeniem realizuje kolejne wymagające projekty.

ACTIV-NET. Coś więcej, niż firma

Recepta na sukces według ACTIV-NET to żaden strzeżony sekret. Ot – podczas gdy jedni nie chcą zdradzić tajników swojego działania, my bez ogródek przyznajmy, że za powodzenie marki odpowiedzialny jest nasz zespół. To właśnie odpowiednio dobrane osoby sprawiają, że praca przestaje być jedynie pracą, a staję się istnym źródłem kreatywnych pomysłów i niestandardowego podejścia. W tej „skarbnicy” czeka na was także wiedza dyrektor Eweliny – jesteśmy z tego dumni!