Strony internetowe

Omówienie
Realizacja
Poprawki

Strona internetowa ma tylko kilka sekund, aby przekonać potencjalnego klienta do skorzystania z Twoich usług.

Profesjonalny wizerunek

Aby nakłonić internautę do zapoznania się z ofertą, proponujemy stworzenie profesjonalnego serwisu, który będzie jednocześnie platformą informacyjną oraz sprzedażową.

Pozytywne wrażenie to nasza specjalność

Harmonijny układ strony oraz odpowiednie połączenie grafiki z tekstem wpływają na bardzo wysoką użyteczność tworzonych przez nas serwisów.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe śledzenie najnowszych trendów pozwalają nam na realizację najbardziej wymagających zleceń.

Staramy się dokładnie poznać Twoje potrzeby, pomysły i oczekiwania. Chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o firmie, produktach i usługach oraz o rynku na którym działasz. Monitorujemy również Twoją konkurencję. Chcemy, aby strona internetowa, którą stworzymy dla Ciebie była niepowtarzalna i w pełni oddawała charakter Twojej firmy, a u odbiorcy wywoływała pożądane reakcje.
Następnie tworzymy projekt graficzny, aby pokazać Ci jak będzie wyglądać Twoja strona internetowa, a po jego zaakceptowaniu przystępujemy do kodowania. Na tym etapie do witryny dodajemy wszystkie zamówione moduły, które nadadzą jej optymalną funkcjonalność. Co najważniejsze, strona jest cały czas widoczna pod adresem technicznym, dzięki czemu możesz kontrolować postępy naszej pracy.
W momencie, gdy strona będzie w pełni funkcjonować, przychodzi etap nanoszenia poprawek. Jest to najlepszy czas, aby skonfrontować Twoje oczekiwania z efektami naszej pracy. Chętnie wysłuchamy Twoich uwag i jeśli jest coś, co możemy zmienić lub dodać do strony to chętnie się tym zajmiemy.
W ostatnim etapie uzupełniamy gotową stronę tekstami oraz grafikami. Następnie przeprowadzamy szczegółową analizę użyteczności i poprawności weryfikacji oraz zgłaszamy witrynę do najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych. Po ostatecznej akceptacji strona zostaje uruchomiona pod wskazanym adresem wraz z kontami pocztowymi.