O nas

Dlaczego warto nam zaufać?

Zagadnieniem szeroko pojętego „internetu” zajmujemy się blisko 10 lat.  Naszym celem jest stworzenie oferty i świadczenie usługi, która pozwoli Ci skutecznie zaistnieć w sieci. Nasze motto to:

„Jeżeli Cię nie ma w internecie to tak jakbyś nie istniał”

  • Strony tworzymy w oparciu o sprawdzone technologie
  • Dajemy naszym klientom możliwość wykorzystania systemu zarządzania treścią CMS
  • Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie
  • Utrzymujemy wysoką jakości, niezależnie od wartości Twojego zamówienia
  • Opiekujemy się naszymi klientami, a po zakończeniu zlecenia zawsze służymy doradztwem
  • Nasze ceny są bardzo konkurencyjne

ACTIV-NET to jedna z najdynamiczniej rozwijających się agencji typu full-service w Polsce. Jako pionierzy niejednostronnych rozwiązań stron www, jako jedyni posiadamy status Rekomendowanej Agencji Fotograficznej Google dla Projektu Business View. Zadbaliśmy o to, aby zaspokoić wszystkie potrzeby Klienta wewnątrz – interaktywnej agencji ACTIV-NET.

Wykorzystując potencjał Twojej firmy, zaprowadzi Cię do sukcesu!

Nasza firma specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu strategii budowy wizerunku w sieci. Oferując pełen zakres usług, związanych ze wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promowania marki w Internecie, zapewniamy kompleksową obsługę Klienta. Doradzamy jak i pytamy dlaczego warto zainwestować w e-marketing i Business View.

Z nami droga od projektu strony www, poprzez jej realizację i obsługę techniczną, aż do aktualizacji zawartości, będzie prosta.

Funkcjonując na rynku niemal 10 lat, gwarantujemy wysoką jakość usług, szybki czas realizacji oraz profesjonalną i długotrwałą relację biznesową. Zespół wysokiej klasy specjalistów i zdobyte doświadczenie nie pozwalają nam zatrzymać się w rozwoju, dlatego w 2014 roku uruchomiliśmy nowy dział marketingu internetowego oraz dział fotografii.